Oddział Detoksykacyjny Węgorzewo

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

ul. 3 Maja 17, 11-600 Węgorzewo

Tel. Rejestracja Poradni:

Tel. Centrala: (87) 427 32 52

Tel. Informacja:

www szpital:

REGION: warmińsko-mazurskie  Węgorzewo leczenie uzależnień

Oddział Detoksykacyjny

Oddział prowadzi detoksykację od alkoholu, oraz detoksykację od srodków pschotropowych. Detoksykacja połączona jest z początkami terapii.

Dla wielu ludzi uzależnionych od środków psychoaktywnych początkiem drogi trzeźwienia niezbędnym w podjęciu rehabilitacji jest oddział detoksykacyjny. Detoksykacja to oczyszczenie organizmu z toksycznych związków, które gromadziły się w nim w trakcie trwania uzależnienia oraz przywrócenie jego prawidłowych funkcji życiowych.

Osoby uzależnione od środków psychoaktywnych mogą podjąć w szpitalu, w Węgorzewie pełne leczenie detoksykacyjne, które poprzedza rehabilitację. Rodzaj uzależnienia, okres jego trwania, stan psychiczny, jak i utrzymywanie abstynencji decydują o przyjęciu pacjenta bezpośrednio do ośrodka rehabilitacji lub na oddział detoksykacyjny, który rehabilitację poprzedza. W trakcie przyjęcia pacjent jest dokładnie diagnozowany. Jednocześnie jest prowadzona statystyka, która pozwala na odpowiednie ukierunkowanie leczenia i jednocześne dostosowanie go do wymogów i oczekiwań pacjentów.

TYP KZ: oddział KOD KZ: SZ323

 

detoks, detoks Węgorzewo, ,  Węgorzewo, Oddział Detoksykacyjny Węgorzewo, Oddział Detoksykacyjny Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>